Par mums

 SIA "VESERS PLUS"  jau 18 gadus Latvijas tirgū ieņem vienu no vadošajām pozīcijām neazarta spēļu izplatīšanas un tirdzniecības jomā. Uzņēmuma pirmsākumos tika veikta šaura specializācija biljarda galdu tirdzniecībā, nomā un servisā. Laikam ritot, firma paplašināja piedāvāto pakalpojumu klāstu un sāka piedāvāt daudzu citu izklaides aparātu tirdzniecību un nomu. Klāstam tika pievienoti darta paprāti, hokeja galdi, bāra futbols, u.c. Pirms 12 gadiem sortiments tika paplašināts ar elektroniskajiem izklaides aparātiem - simulātoriem. Tika izveidots biljarda un to aksesuāru veikals. Veikala sortimenta klāsts ietver biljarda galdu, to piederumu un aksesuāru visplašāko klāstu. 

Pirms 5 gadiem uzņēmums sāka veikt pirotehnisko preču tirdzniecību. Patreizējā brīdī esam vieni no Top 5 pirotehnisko preču importētājiem Latvijā. Ar katru gadu piedāvātais pirotehnisko preču klāsts ir paplašināts, līdz esam sasnieguši līmeni, kad ar savu piedāvāto produkciju veicam tirdzniecību ne tikai veikalā Brīvības gatvē 422, Rīgā, bet arī veikalos SKY un Domina. Šajā 2012/2013 gadu mijas priekšvakarā cerams iraudzīsiet mūs arī citos Latvijas populārākajos lielveikalos.

Interneta veikala projekts tika uzsāts 2012. gada vidū un pagaidām tas ir pilveidošanas procesā, piepulcējot un piedāvājot Jums maksimāli visas preces, kuras piegādājam pa tiešo, bez starpniekiem, tāpēc vienmēr varam piedāvāt labākās cenas un pakalpojumus.

Ar visiem piedāvājumiem un preču klāstu ir iespējams iepazīties mūsu elektroniskā veikala lapusēs. Jūsu ērtībai un ieinteresētībai, par visiem jaunumiem preču sortimentā, aktuālajiem piedāvājumiem, atlaižu piedāvājumiem, varat iepazīties sekojot mūsu kontiem sociālajos mēdijos Twitter, Facebook, draugiem.lv, kā arī mājas lapā www.vesers.lv


 

 

Kontakti
Adrese: Brīvības gatve 422, Rīga
Tālr.: 67525515
Fakss: 67525516
E-pasts: info@vesers.lv

www.vesers.lv

 

SIA "vesers plus"

Reģ. Nr. 40103226936

Jur. adrese: Salamandras iela 1, Rīga

A/S "Swedbank"

IBAN: LV83HABA0551025051198